Meblar Šatníková skriňa SMART SR2 bez zrkadla
Šatníková skriňa SMART SR2 bez zrkadla SMART je veľmi praktická variabilná zostava šatníkových skríň a nadstavcov, ktoré ponúkajú dostatok úložného... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa SMART SR2 bez zrkadla
SMART je veľmi praktická variabilná zostava šatníkových skríň a nadstavcov, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru pre všetky veci, ktoré potrebujeme mať vždy poruke. Táto praktická zostava šatníkových skríň a nadstavcov sa vďaka svojej funkčnosti hodí do akéhokoľvek interiéru a je vhodná pre zostavenie šatníkov. Vďaka možnosti ľubovoľného rozloženia a kombinácie komponentov kolekcie SMART si veľmi rýchlo a jednoducho dokážete zostaviť šatníkový komplet, ktorý bude zodpovedať Vaším potrebám.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmery: (ŠxVxH) 150 x 190 x 56 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 190 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |