Meblar Šatníková skriňa PIXEL PX1
398.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa PIXEL PX1 Šatníková skriňa PIXEL PX1 má v ľavej a strednej časti praktické police na oblečenie, pravá časť je vešiaková. V spodnej časti sú 4... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa PIXEL PX1
Šatníková skriňa PIXEL PX1 má v ľavej a strednej časti praktické police na oblečenie, pravá časť je vešiaková. V spodnej časti sú 4 praktické zásuvky a je ozvláštnená otvorenými policami, pri každodennom používaní oceníte ABS hrany. Celá zostava je vyrobená v teplých farbách, pôsobí tak útulne a harmonicky. Nábytok je dodávaný v demonte. Detský sektorový nábytok PIXEL je jednoduchý, elegantný a podlieha najnovším trendom. Príjemná kombinácia dubu, bielej a šedej farby je vhodná ako pre chlapca, tak aj pre dievča. Kolekcia ponúka veľké množstvo prvkov, môžete si tak vyskladať detskú izbu podľa svojich predstáv a priestorových možností.
Materiál: lamino (16mm), drevené úchytky
Rozmery (ŠxVxH): 150 x 190 x 50cm
Farebné prevedenie: dub / biely lux / šedá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 190 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |