Meblar Šatníková skriňa BERGEN BE1
265.00 €
Do obchodu
Dokonalý sektorový nábytok BERGEN je vyrobený v modernej kombinácií bielej a bieleho lesku v kontraste s čiernymi kovovými úchytmi a... Celý popis
Popis
Dokonalý sektorový nábytok BERGEN je vyrobený v modernej kombinácií bielej a bieleho lesku v kontraste s čiernymi kovovými úchytmi a nožičkami. Nábytok BERGEN ponúka viacero segmentov, z ktorých si vyskladáte izbu presne podľa svojich predstáv. Nábytok má čisté a jednoduché línie, ktoré sú podčiarknuté originálnymi a výraznými úchytmi. Akrylový povrch na predných stranách je vo vysokom bielom lesku. Šatníková skriňa BERGEN BE1 má praktické vnútorné rozloženie:
Materiál: laminát
Rozmery (ŠxVxH): 80 x 190 x 50 cm
Farebné prevedenie: biela / biely lesk
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 190 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |