Meblar Rohová šatníková skriňa DELTA DL2 P/L
Unikátny sektorový nábytok DELTA, je vhodný nielen do detskej izby, ale aj do študentskej. Zostava DELTA predstavuje výnimočné prevedenie a originálne farebné... Celý popis
Popis
Unikátny sektorový nábytok DELTA, je vhodný nielen do detskej izby, ale aj do študentskej. Zostava DELTA predstavuje výnimočné prevedenie a originálne farebné prevedenie. Nábytok je vyrobený z kvalitného materiálu s ABS hranami, ktoré zaručujú dlhú životnosť nábytku. Vytvorte vďaka unikátnemu sektorovému nábytku DELTA, zaujímavé miesto pre Vaše dieťa, plné moderných línií a podmanivého dizajnu.
Skriňa má univerzálne prevedenie strán - Ľ/P.
Materiál: lamino / ABS hrany
Farebné prevedenie: dub / antracit
Rozmer: (ŠxVxH) 90 x 190 x 90 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Spôsob dodania | V demonte |
|---|---|
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 190 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | dub / antracit |
| Materiál | lamino / ABS hrany |
| Farba | Čierna |
| Farba | Béžová |
| TYP SKRINE | Bez zrkadla |
| TYP SKRINE | Dvierka s matným povrchom |
| ROZMER | od 100 cm do 200 cm |
| TYP SKRINE | Kombinovaná |
| TYP SKRINE | Rohová |
| Dekor | Dub |