Meblar Rohová šatníková skriňa DELTA DL2 L/P
288.00 €
Do obchodu
Originálna sektorová kolekcia nábytku DELTA je vyrobená v modernej kombinácií dubu a tmavého antracytu. Detská izba DELTA je vhodná rovnako pre dievčatá aj... Celý popis
Popis
Originálna sektorová kolekcia nábytku DELTA je vyrobená v modernej kombinácií dubu a tmavého antracytu. Detská izba DELTA je vhodná rovnako pre dievčatá aj pre chlapcov, správne zvolenými doplnkami a farbami stien dotvoríte dokonalé miesto pre Vaše deti. ponúka množstvo segmentov, ktoré Vám zaručia dostatok priestoru na učenie i na zábavu. Rohová šatníková skriňa DELTA DL2 L/P má praktické vnútorné rozloženie, ponúka police aj vešiakové tyče.
Materiál: laminát, ABS hrany
Rozmery (ŠxVxH): 90 x 190 x 90 cm
Farebné prevedenie: dub / antracit

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 190 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rohové |