Meblar Policová šatníková skriňa SMART SR5 bez zrkadla
Policová šatníková skriňa SMART SR5 bez zrkadla SMART je veľmi praktická variabilná zostava šatníkových skríň a nadstavcov, ktoré ponúkajú dostatok úložného... Celý popis
Popis
Policová šatníková skriňa SMART SR5 bez zrkadla
SMART je veľmi praktická variabilná zostava šatníkových skríň a nadstavcov, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru pre všetky veci, ktoré potrebujeme mať vždy poruke. Táto praktická zostava šatníkových skríň a nadstavcov sa vďaka svojej funkčnosti hodí do akéhokoľvek interiéru a je vhodná pre zostavenie šatníkov. Vďaka možnosti ľubovoľného rozloženia a kombinácie komponentov kolekcie SMART si veľmi rýchlo a jednoducho dokážete zostaviť šatníkový komplet, ktorý bude zodpovedať Vaším potrebám.
Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: laminovaná doska
Farebné prevedenie: dub sonoma / biela
Rozmery: (ŠxVxH) 50 x 190 x 56 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 190 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Nie |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Klasické dvere |
| Počet dverí | Jednodverové |
| Tvar | Rovné |