Meblar Písací stôl TABLO TA9 Farebné prevedenie: Grafit/enigma
Nábytok zo série Tablo je vyrobený z vysoko kvalitných laminovaných dosiek a ABS hrán, čo výrazne zvyšuje odolnosť proti poškodeniu nábytku. Nábytok je vhodný... Celý popis
Popis
Nábytok zo série Tablo je vyrobený z vysoko kvalitných laminovaných dosiek a ABS hrán, čo výrazne zvyšuje odolnosť proti poškodeniu nábytku. Nábytok je vhodný do detskej a taktiež študentskej izby. Nábytok Tablo púta pozornosť najmä vďaka modernému dizajnu a zaujímavou kombináciou farieb, v kombinácii s jednoduchosťou a funkčnosťou nábytku. Farebné kombinácie sú elegantné odtiene bielej, šedej a modrej. Písací stôl Tablo má 2 zásuvky a otvorené police. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: laminovaná doska / ABS hrany
Farebné prevedenia:
- grafit / enigma
- grafit / biela / atlantic
Rozmer: (ŠxVxH) 130 x 84 x 55 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farebné prevedenie | Grafit/enigma |
|---|---|
| Dĺžka | 130 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 84 cm |
| Materiál | lamino / ABS hrany |
| Farebné prevedenie | enigma / biela |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Biela |
| Farba | Sivá |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | So skrinkou naľavo |
| TYP PÍSACIEHO A PC STOLA | Moderný |