Livin Hill Vitrína RI04 Rimini FARBA: Vanilka-RI04
380.00 €
Do obchodu
Vitrína RIMINI RI024 Nábytok Rimini je vyrobený z dreva v kombinácií s MDF. Táto dokonalá kolekcia provensálskeho nábytku Vám vnesie do domova... Celý popis
Popis
Vitrína RIMINI RI024
Nábytok Rimini je vyrobený z dreva v kombinácií s MDF. Táto dokonalá kolekcia provensálskeho nábytku Vám vnesie do domova tradičný ošumelý šik, ktorý je charakteristický ručne maľovaným drevom. Úzka vitrína RIMINI RI024 má jedny presklené dvierka a jednu zásuvku. Nábytok je dodávaný v demonte.
Parametre
| FARBA | Vanilka-RI04 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Hĺbka | 35 cm |
| Výška | 133 cm |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 48 cm |
| MATERIÁL | MDF |
| MATERIÁL | Drevo |
| Povrchová úprava | Mat |
| ŠTÝL | Provensálske |
| Typ vitríny | Úzke vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| Typ vitríny | Nízke vitríny |
| Miestnosť | Obývačka |
| LED osvetlenie | Bez osvetlenia |