Livin Hill Vitrína MERANO ME05
Vitrína MERANO ME05 Nadčasová vitrína MERANO z prenádhernej kolekcie sektorového nábytku, v ktorom prevládajú svetlejšie odtiene, ktoré dominujú vo vintage... Celý popis
Popis
Vitrína MERANO ME05
Nadčasová vitrína MERANO z prenádhernej kolekcie sektorového nábytku, v ktorom prevládajú svetlejšie odtiene, ktoré dominujú vo vintage nábytku. Preferujete eleganciu a klasický štýl, ktorý Vám ponúka široké možnosti kombinácie a jej rôznorodosť? Potom je tu Vintage systém MERANO, ktorý v sebe spája klasické tradície, ktoré sú zvýraznené jeho dokonalým farebným prevedením. Kolekcia je navrhnutá presne tak, aby vytvorila útulný a pôvabný domov. Systém je vyrobený v svetlejších odtieňoch, ktoré presvetlia každý priestor. Takého farebné prevedenie umožňuje kombinovať nábytok s rôznymi doplnkami v sivom, čiernom či inom tmavom tóne. Vhodne doplnenými doplnkami si môžete vytvoriť príjemný no nevšedný kontrast. Vitrína je tiež súčasťou kolekcie nábytku MERANO. Nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmer:
- ŠxVxH 47 x 160 x 35
- Hmotnosť: 15 kg
Farebné prevedenie: svetlohnedá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Farba | Hnedá |
| Výška | 160 cm |
| Šírka | 47 cm |
| Štýl | Provensálsky |
| Typ vitríny | Úzke vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | Bez osvetlenia |
| Povrchová úprava | Mat |
| Miestnosť | Obývačka |
| Hĺbka | 35 cm |