Livin Hill Vitrína LIMENA LI2779
Vitrína LIMENA LI2779 Luxusná vitrína LIMENA s krásnymi detailmi vyrobená z kvalitného materiálu, ktorá dodá Vášmu interiéru ľahkosť, sviežosť a nadčasový... Celý popis
Popis
Vitrína LIMENA LI2779
Luxusná vitrína LIMENA s krásnymi detailmi vyrobená z kvalitného materiálu, ktorá dodá Vášmu interiéru ľahkosť, sviežosť a nadčasový dizajn sa zaručene stane Vaším rodinným pokladom. Kolekcia nábytku LIMENA je bohatá kolekcia dvoch farieb bielej a hnedej, vyrobená z kvalitnej kôry brazílskeho kaučukovníka. Táto nádherná séria nábytku spája jednoduché klasické tradície s modernými prvkami, ktoré pôsobia útulne a pôvabne. Keďže kolekcia preferuje svetlé farebné odtiene dokonale presvetlí a opticky zväčší každý priestor v ktorom sa nachádza. Výhodou je možnosť kombinovania s rôznymi farebnými doplnkami v čiernom, sivom či inom tmavom tóne, ktoré vytvoria dokonalý kontrast. Limena je navrhnutá pre tých, ktorý uprednostňujú eleganciu a klasický štýl, ktorý ponúka široké možnosti kombinácie a rôznorodosť kusov.
Farebné prevedenie: slonovinová kosť / svetlo hnedá
Rozmery:
- (ŠxVxH) 90 x 182 x 40 cm
- Váha: 30 kg
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška | 182 cm |
| Šírka | 90 cm |
| MATERIÁL | Drevo |
| Povrchová úprava | Mat |
| ŠTÝL | Provensálske |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| Miestnosť | Obývačka |
| LED osvetlenie | Bez osvetlenia |
| Typ vitríny | Široké vitríny |