Livin Hill Vitrína LATINA LA04
Vitrína LATINA LA04 Vkusná vitrína Latina LA7204 v dokonalom bielom prevedení, vhodná na zariadenie jedální i obývačiek. Jedinečná nadčasová kolekcia LATINA... Celý popis
Popis
Vitrína LATINA LA04
Vkusná vitrína Latina LA7204 v dokonalom bielom prevedení, vhodná na zariadenie jedální i obývačiek. Jedinečná nadčasová kolekcia LATINA vychádza z klasického štýlu s množstvom krásnych vyrezávaných detailov čo jej pridáva na kráse a vznešenosti. Táto nádherná kolekcia dodá Vášmu domovu nadčasovosť, eleganciu, vznešenosť a ľahkosť. Nábytok je vyrábaný tak, aby v sebe skĺbil podtyp francúzskeho štýlu čo naznačuje typické biele prevedenie jednotlivých komponentov nábytku. Celá kolekcia je dokonale spracovaná a vyznačuje sa výraznou úpravou. Vytvorte si komfortný a luxusný domov plný dokonalosti s nadčasovým nábytkom LATINA a cíťte sa ako v rozprávke. Vitrína je tiež súčasťou kolekcie nábytku LATINA. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: drevo + MDF
Rozmery:
- ŠxVxH: 48,5 x 179 x 39 cm
- Hmotnosť: 27 kg
Farebné prevedenie: biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Farba | Biela |
| Výška | 179 cm |
| Šírka | 49 cm |
| Štýl | Provensálsky |
| Typ vitríny | Úzke vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | Bez osvetlenia |
| Povrchová úprava | Mat |
| Miestnosť | Obývačka |
| Hĺbka | 39 cm |