Livin Hill Vitrína DIJON DI31
Vitrína DIJON DI31 Vitrína DIJON DI31 je vyrobená v harmonickom spojení kvalitného jaseňového a brezového dreva, s dôrazom na najmenší detail. Ohnuté nožičky,... Celý popis
Popis
Vitrína DIJON DI31
Vitrína DIJON DI31 je vyrobená v harmonickom spojení kvalitného jaseňového a brezového dreva, s dôrazom na najmenší detail. Ohnuté nožičky, mimoriadny dizajn, výnimočné kovové úchytky a dokonalé rezbárske detaily, to všetko je charakteristické pre vitrínu DIJON. Vitrína ponúka vo vrchnej časti presklené dvierka a v spodnej časti plné dvierka. Funkčnosť a praktickosť je dosiahnutá policami za dvierkami. Nábytok je dodávaný v demonte. Vitrína je tiež súčasťou
Materiál: jaseňové a brezové drevo, kovové úchytky, sklo
Rozmer:
- ŠxVxH 123 x 206 x 42 cm
- Hmotnosť : 78 kg
Farebné prevedenie: antická biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Výška | 206 cm |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Provensálsky |
| Typ vitríny | Široké vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | Bez osvetlenia |
| Dekor | Jaseň |
| Dekor | Ostatné |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Hĺbka | 42 cm |
| Miestnosť | Obývačka |