Livin Hill Vitrína Adesso ADES L03
Vitrína ADESSO ADES L03 Originálny nábytok Adesso v sebe kombinuje niekoľko zdanlivých protikladov. Kombinuje v sebe surové materiály ako je chladivý kov a... Celý popis
Popis
Vitrína ADESSO ADES L03
Originálny nábytok Adesso v sebe kombinuje niekoľko zdanlivých protikladov. Kombinuje v sebe surové materiály ako je chladivý kov a hrejivé drevo, ktoré však spolu pôsobia harmonicky a štýlovo. Pri výrobe tohto bezkonkurenčne štýlového nábytku dizajnéri použili agátové drevo ktoré je jedinečné svojou farebnosťou, preto sú nadčasové línie nábytku Adesso dokonalou voľbou pri zariaďovaní interiéru v industriálnom, retro alebo Hygge štýle. nezaprie svoju originalitu ani farebnou kombináciou čierneho korpusu spojeného so zemitými tónmi béžovej, hnedej a šedej. Jednoduchá forma a povrch štylizovaný jemným polomatným lakom zobrazuje nezvyčajný obraz masívneho nábytku, ktorému dodávajú konečný efekt čierne kovové nohy. Systém otvárania je bez úchytiek má diskrétny vzhľad a je praktický vďaka kvalitným vodiacim lištám. Vitrína Adesso ADES L03 je 4-dverová, 2 dvierka obsahujú sklo. Vo vnútri vitríny sa nachádzajú police.
- ŠxVxH: 100 x 195 x 45cm
- Hmotnosť: 66,8 kg
Farebné prevedenie: čierny korpus / odtiene béžovej, hnedej, sivej
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, iba nožičky je potrebné poskladať. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 195 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Štýl | Moderný |
| Typ vitríny | Široké vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | Bez osvetlenia |
| Materiál | Prírodná dýha |
| Farba | Farebná |
| Povrchová úprava | Mat |
| Hĺbka | 45 cm |
| Miestnosť | Obývačka |