Livin Hill Komoda AVOLA AV775-50
792.00 €
Do obchodu
Komoda AVOLA AV775-50 Zostava nábytku AVOLA sa skladá zo starostlivo vybraného kvalitného a exkluzívneho nábytku, ktorý obsahuje výnimočné komody, konzoly,... Celý popis
Popis
Komoda AVOLA AV775-50
Zostava nábytku AVOLA sa skladá zo starostlivo vybraného kvalitného a exkluzívneho nábytku, ktorý obsahuje výnimočné komody, konzoly, stoly a stoličky. nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov a v neodolateľnom prevedení. Tmavá komoda AVOLA AV775-50 má tri dvierka a dve zásuvky. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: agátové drevo / MDF / sklo
Farebné prevedenie: tmavo-modrá
Rozmer:
- (ŠxVxH) 127 x 82 x 49 cm
- Váha: 43 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| spôsob dodania | v demonte |
|---|---|
| Materiál | agátové drevo / MDF |
| farba | tmavo-modrá |
| Šírka | 127 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hĺbka | 48 cm |
| Farba | Modrá |
| Výška | 82 cm |
| Hĺbka | 49 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Miestnosť | Spálňa |