Livin Hill Komoda AVOLA AV1995-63
1370.00 €
Do obchodu
Komoda AVOLA AV1995-63 Zostava nábytku AVOLA sa skladá zo starostlivo vybraného kvalitného a exkluzívneho nábytku, ktorý obsahuje moderné komody, konzoly,... Celý popis
Popis
Komoda AVOLA AV1995-63
Zostava nábytku AVOLA sa skladá zo starostlivo vybraného kvalitného a exkluzívneho nábytku, ktorý obsahuje moderné komody, konzoly, stoly, stoličky a lavice. Sú tiež vyrobené z kvalitných materiálov a zároveň ponúkajú originálne farebné prevedenia. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: agátové drevo, železné nohy
Farebné prevedenia: naturálne drevo, čierne nohy
Rozmer:
- (ŠxVxH) 160 x 84 x 46 cm
- Váha: 80 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Šírka | 160 cm |
|---|---|
| Výška | 84 cm |
| Hĺbka | 46 cm |
| Farba | Hnedá |
| Hĺbka | 46 cm |
| Výška | 84 cm |
| Dekor | Smrek |
| Povrchová úprava | Mat |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Miestnosť | Spálňa |