Livin Hill Komoda AVOLA AV175-60
1068.00 €
Do obchodu
Komoda AVOLA AV175-60 Zostava nábytku AVOLA, je starostlivo vybraný kvalitný a exkluzívny nábytok, ktorý ponúka možnosť výberu z luxusných komôd, konzol,... Celý popis
Popis
Komoda AVOLA AV175-60
Zostava nábytku AVOLA, je starostlivo vybraný kvalitný a exkluzívny nábytok, ktorý ponúka možnosť výberu z luxusných komôd, konzol, stolov a stoličiek. Nábytok je vyrobený z kvalitných materiálov a v nezvyčajných farebných prevedeniach. Komoda AVOLA AV175-60 má štyri dvierka a štyri zásuvky. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: agátové drevo / MDF / sklo
Farebné prevedenie: tmavá tyrkysová
Rozmer:
- (ŠxVxH) 153 x 82 x 49 cm
- Váha: 52 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| spôsob dodania | v demonte |
|---|---|
| Materiál | agátové drevo / MDF |
| farba | tyrkysová |
| Šírka | 153 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hĺbka | 49 cm |
| Farba | Modrá |
| Farba | Zelená |
| Výška | 82 cm |
| Hĺbka | 49 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Miestnosť | Spálňa |