Livin Hill Komoda AVOLA AV1700-35
1179.00 €
Do obchodu
Komoda AVOLA AV1700-35 Kolekcia nábytku AVOLA, sa skladá zo starostlivo vybraného kvalitného a exkluzívneho nábytku, ktorý ponúka neodolateľné komody,... Celý popis
Popis
Komoda AVOLA AV1700-35
Kolekcia nábytku AVOLA, sa skladá zo starostlivo vybraného kvalitného a exkluzívneho nábytku, ktorý ponúka neodolateľné komody, konzoly, stoly a stoličky. Nábytok je vyrobený z kvalitného materiálu a v nezvyčajnom farebnom prevedení. Komoda AVOLA AV1700-35 má po bokoch praktické zásuvky a v strednej časti dvierka, ktoré sú posuvné.
Materiál: recyklované borovicové drevo
Farebné prevedenie: tmavohnedá
Rozmer:
- (ŠxVxH) 152,5 x 89 x 46 cm
- Váha: 47 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Hĺbka | 46 cm |
| Výška | 89 cm |
| MATERIÁL | Drevo |
| Povrchová úprava | Mat |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Miestnosť | Spálňa |