Livin Hill Komoda AVOLA AV1610-32
639.00 €
Do obchodu
Komoda AVOLA AV1610-32 Kolekcia nábytku AVOLA, sa skladá zo starostlivo vybraného kvalitného a exkluzívneho nábytku, ktorý ponúka neodolateľné komody,... Celý popis
Popis
Komoda AVOLA AV1610-32
Kolekcia nábytku AVOLA, sa skladá zo starostlivo vybraného kvalitného a exkluzívneho nábytku, ktorý ponúka neodolateľné komody, konzoly, stoly a stoličky. Kolekcia nábytku je vyrobená z kvalitného materiálu a v nezvyčajnom farebnom prevedení. Komoda AV1610-32 ponúka nielen provensálsky vzhľad, ale aj nadčasové farebné prevedenie, elegantné úchytky a dostatok úložného miesta.
Materiál: drevo
Farebné prevedenie: ivory
Rozmery:
- (ŠxVxH) 82 x 106,5 x 38 cm
- Váha: 25 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Hĺbka | 38 cm |
| Farba | Béžová |
| Výška | 106,5 cm |
| MATERIÁL | Drevo |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Miestnosť | Obývačka |
| Miestnosť | Spálňa |