Livin Hill Komoda ASHTON AST B03
1043.00 €
Do obchodu
Komoda ASHTON AST B03 Neprehliadnuteľná kolekcia sektorového nábytku ASHTON je inšpirovaná dizajnom šesťdesiatych rokov, ktorý poukazuje na prírodnú krásu... Celý popis
Popis
Komoda ASHTON AST B03
Neprehliadnuteľná kolekcia sektorového nábytku ASHTON je inšpirovaná dizajnom šesťdesiatych rokov, ktorý poukazuje na prírodnú krásu dreva. Charakteristickou črtou sú elegantné nožičky a výrazné kovové rukoväte. Komoda ASHTON AST B03 má 6 zásuviek. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: agátové drevo
Farebné prevedenie: hnedá / hnedý melír
Rozmery:
- (ŠxVxH) 100 x 105 x 45 cm
- Váha: 60 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Hĺbka | 45 cm |
| Výška | 105 cm |
| Dekor | Ostatné |
| Povrchová úprava | Mat |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Miestnosť | Spálňa |