Livin Hill Kancelársky stôl SOHO SH15
Kancelársky stôl SOHO SH15 Kombinácia prírodného dreva a tvrdeného skla, ktorá predstavuje moderný dizajn a nadčasovosť, to je charakteristické pre kolekciu... Celý popis
Popis
Kancelársky stôl SOHO SH15
Kombinácia prírodného dreva a tvrdeného skla, ktorá predstavuje moderný dizajn a nadčasovosť, to je charakteristické pre kolekciu nábytku SOHO. Zostava nábytku je určená hlavne do kancelárii a domácnosti s formálnym vkusom, no jednotlivé kúsky môžu dodať šmrnc do akejkoľvek miestnosti vo Vašej domácnosti. Pravidelné tvary, rafinované detaily, minimalistický dizajn a jedinečnosť, to všetko ponúka. Pracovný stôl SH15 je vyrobený v elegantnom farebnom dizajne, ale aj v praktickom prevedení a originálnom vzhľade, vďaka skleneným nožičkám. Stôl ponúka dve praktické zásuvky. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF, tvrdené sklo
Rozmery:
- ŠxVxH: 88 - 119,5 x 75 x 39,5 cm
- Hmotnosť: 59 kg
Farebné prevedenie: hnedá - dub
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Výška | 75 cm |
| Zásuvka | Áno |
| Výsuvná doska | Nie |
| Typ | Rovné |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Hĺbka | 39,5 cm |
| Miestnosť | Kancelária |