Livin Hill Kancelársky stôl SOHO SH13
Kancelársky stôl SOHO SH13 Kombinácia prírodného dreva a tvrdeného skla, ktorá predstavuje moderný dizajn a nadčasovosť, to všetko je charakteristické pre... Celý popis
Popis
Kancelársky stôl SOHO SH13
Kombinácia prírodného dreva a tvrdeného skla, ktorá predstavuje moderný dizajn a nadčasovosť, to všetko je charakteristické pre kolekciu nábytku SOHO. Pravidelné tvary, rafinované detaily, minimalistický dizajn a jedinečnosť, to všetko ponúka moderný kancelársky stôl SOHO. Pracovný stôl je vyrobený v nadčasovom farebnom prevedení, v jedinečnom dizajne a atraktívnom vzhľade, vďaka dokonalým skleneným nožičkám. Stôl ponúka dve praktické zásuvky a možnosť rozloženia vrchnej dosky. Kancelársky stôl SOHO je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF, tvrdené sklo
Farebné prevedenie: hnedá - orech
Rozmery:
- (ŠxVxH) 160 x 74 x 45 cm
- Váha: 57 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Hĺbka | 45 cm |
| Výška | 74 cm |
| MATERIÁL | MDF |
| Dekor | Orech |
| Výsuvná doska | Nie |
| Zásuvka | Áno |
| TYP | Rovné |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Miestnosť | Kancelária |