Lamelový rošt v ráme TWINPACK Tempo Kondela 90x200 cm
104.50 €
Do obchodu
Rošt Twinpack tvorí ohýbané lamely vyrobené z brezového dreva. Osadené sú v plastových puzdrách na ráme roštu. Vďaka elastickým lištám sa rošt spolu s... Celý popis
Popis
Rošt Twinpack tvorí ohýbané lamely vyrobené z brezového dreva. Osadené sú v plastových puzdrách na ráme roštu. Vďaka elastickým lištám sa rošt spolu s matracom ideálne prispôsobuje tvaru a hmotnosti tela, čo poskytuje plný komfort spánku a garantuje zdravý odpočinok.
Twinpack sa odporúča do dvojlôžok aj jednolôžok a počet osadených lamiel je 28. K maximálnemu komfortu poslúži v kombinácii s penovými matracmi.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:brezové drevo / plast
Dostupné rozmery:80x200 cm90x200 cm140x200 cm160x200 cm180x200 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:8,8 kg / 10 kg / 15,4 kg / 16,8 kg / 19,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Breza |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| HMOTNOSŤ | 8,8 kg |
| HMOTNOSŤ | 15,4 kg |
| HMOTNOSŤ | 16,8 kg |
| HMOTNOSŤ | 19,1 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 200 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| POČET LAMIEL | 28 |
| TYP ROŠTU | Pevný |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Hmotnosť | 19100.000g |