Lamelový rošt v ráme MONNA NEW Tempo Kondela 160x200 cm
137.30 €
Do obchodu
Správne vybraný rošt by vám mal poskytnúť pohodlie, flexibilitu a ergonomickou polohou počas spánku. Rošt MONNA NEW v pevnom ráme v rôznych rozmeroch tvorí... Celý popis
Popis
Správne vybraný rošt by vám mal poskytnúť pohodlie, flexibilitu a ergonomickou polohou počas spánku.
Rošt MONNA NEW v pevnom ráme v rôznych rozmeroch tvorí ohýbané lamely vyrobené z brezového dreva. Sú osadené v plastových puzdrách na ráme roštu. Vďaka elastickým lištám sa rošt spolu s matracom ideálne prispôsobuje tvaru a hmotnosti tela.
Odporúčame kombinovať s pružinovými matracmi.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:kov / brezové drevo / plast
Dostupné rozmery:80x200 cm90x200 cm140x200 cm160x200 cm180x200 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Hrúbka roštu:5 cm
Nosnosť:do 120 kg
Hmotnosť:12 kg / 12 kg / 15 kg / 18 kg / 20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Breza |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 200 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| VÝŠKA | 5 cm |
| ROZMER | 160x200 cm |
| Hmotnosť | 20000.000g |