Lamelový rošt FLEX 3 ZÓNOVÝ Tempo Kondela 90x200 cm
81.60 €
Do obchodu
Rošt FLEX 3 ZÓNOVÝ tvorí ohýbané lamely vyrobené z brezového dreva osadené v plastových puzdrách na ráme roštu. Vďaka elastickým lištám sa rošt spolu s... Celý popis
Popis
Rošt FLEX 3 ZÓNOVÝ tvorí ohýbané lamely vyrobené z brezového dreva osadené v plastových puzdrách na ráme roštu. Vďaka elastickým lištám sa rošt spolu s matracom ideálne prispôsobuje tvaru a hmotnosti tela, čo poskytuje plný komfort spánku a garantuje zdravý odpočinok. 3 stupne tvrdosti.
Rošt nie je samonosný. Rošt FLEX sa hodí pre penové matrace bez kokosovej vrstvy a pre pružinové matrace
Rošty s rozmermi 180x200 cm, 160x200 cm a 140x200 cm sú dodávané v dvoch kusoch.
Farba:hnedá
Materiál:brezové drevo / plast
Dostupné rozmery:80x200 cm90x200 cm140x200 cm160x200 cm180x200 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:8,9 kg / 13,2 kg / 16,8 kg / 16,8 kg
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Breza |
| HMOTNOSŤ | 16,8 kg |
| HMOTNOSŤ | 8,9 kg |
| HMOTNOSŤ | 13,2 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 200 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ROZMER | 90x200 cm |
| Hmotnosť | 16800.000g |