Kuchynská linka VIKTORIA 240 Halmar
564.20 €
Do obchodu
KUCHYNSKÁ LINKA VIKTORIA 240 Kuchynská zostava VIKTORIA nie je len miestom na varenie, je tiež vyjadrením vášho jedinečného štýlu a vkusu. Doprajte si luxus a... Celý popis
Popis
KUCHYNSKÁ LINKA VIKTORIA 240
Kuchynská zostava VIKTORIA nie je len miestom na varenie, je tiež vyjadrením vášho jedinečného štýlu a vkusu. Doprajte si luxus a funkčnosť, ktorú táto zostava ponúka, a užite si kuchyňu, ktorá vyžaruje klasiku a harmóniu.
Frézované čelá dvierok im dodávajú klasický nadčasový charakter, ktorý určite upúta pozornosť každého, kto vstúpi do vášho kuchynského kráľovstva. Horné skrinky v bielej farbe dodávajú ľahkosť a opticky zväčšujú priestor, zatiaľ čo spodné skrinky v tmavomodrej farbe pridávajú interiéru na charaktere. Zlaté úchytky sú dokonalým akcentom, ktorý dodáva celému setu luxus a jemnú sofistikovanosť.
Biela pracovná doska s hrúbkou 2,8 cm je nielen praktickým riešením, ale aj doplnkovým prvkom, ktorý celok oživí.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:biela / modrá / zlatá
Materiál:MDF / DTD / kov
Rozmery:šírka: 240 cm
hrúbka pracovnej dosky: 2,8 cm
Hmotnosť:149 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| Hmotnosť | 149000.000g |