Kuchynská linka TAMARA 240 Halmar
508.10 €
Do obchodu
Kuchynská linka je nielen nevyhnutná na uskladnenie potravín a kuchynského náčinia, ale ovplyvňuje aj vzhľad celej kuchyne. Pokiaľ hľadáte nábytok s... Celý popis
Popis
Kuchynská linka je nielen nevyhnutná na uskladnenie potravín a kuchynského náčinia, ale ovplyvňuje aj vzhľad celej kuchyne. Pokiaľ hľadáte nábytok s elegantným a moderným vzhľadom, zostava TAMARA bude dokonalým riešením.
Čelá horných skriniek sú vo farbe sivého mramoru, spodné skrinky sú z trendy drážkovanej čiernej MDF. Pracovná doska je vyrobená z dyhy o sile 2,8 cm v dekore uhlíkového dreva a dokonale ladí s ostatnými prvkami. Farby sú nielen štýlové, ale aj veľmi praktické. Čiernosivé farebné prevedenie sa hodí do akéhokoľvek interiéru a navyše sa ľahko čistí. Pánty skriniek sú opatrené plynovými piestami.
Farba:sivý mramor / čierna / uhlíkové drevo
Materiál:MDF / DTD / kov
Rozmery:šírka: 240 cm
hrúbka pracovnej dosky: 2,8 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| DEKOR | Mramor |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| Hmotnosť | 100000.000g |