Kuchynská linka PROMO 260 Tempo Kondela
606.20 €
Do obchodu
Kuchynská linka PROMO je vyhotovená z prvotriednej laminovanej drevotriesky. Jej dizajn sa hodí do kuchyne v akomkoľvek štýle, kde dostatočne vynikne a nikde... Celý popis
Popis
Kuchynská linka PROMO je vyhotovená z prvotriednej laminovanej drevotriesky. Jej dizajn sa hodí do kuchyne v akomkoľvek štýle, kde dostatočne vynikne a nikde nebude pôsobiť rušivo. Horná zostava skriniek má šírku 2,6 m, spodný rozmer skriniek je 2 m. Hrúbka pracovnej dosky je 30 mm. Spodné skrinky sú dodávané s pracovnou doskou. Možnosť dokúpiť univerzálny L / P drez.Dĺžka zostavy: 260 cm (spodná 200 cm)Farba: dub sonoma / korpus: bielaMateriál: DTD laminovanáŠírka zostavy spodných skriniek: 200 cmHĺbka spodné skrinky: 45 cmVýška spodné skrinky s pracovnou doskou: 82 cmŠírka zostavy horných skriniek s digestorovou skrinkou: 260 cmHĺbka horné skrinky: 31 cmVýška horné skrinky: 58 cmHrúbka pracovnej dosky: 30 mmHorná zostava: dvojdverová skrinka 80 cm, dvojdverová skrinka 80 cm so sklom, jednodverová skrinka 40 cm, jednodverová skrinka 60 cmSpodná zostava: šuplíková skrinka 40 cm, drezová skrinka 80 cm, dvojdverová skrinka 80 cmSpodné skrinky dodávané s pracovnou doskou a dolnou lištouDrezová skrinka dodávaná bez drezuSpotrebiče a doplnky nie sú súčasťou kuchynskej linkyDodávané v demonteHmotnosť: 151,6 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Cappuccino |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 82 cm |
| OBSAH SETU | Pracovná doska |
| OBSAH SETU | Spodná lišta |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka |
| OBSAH SETU | 4x horná skrinka |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 58 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 3 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 151,6 kg |
| Hmotnosť | 151600.000g |