Kuchynská linka PRADO 260 Tempo Kondela Biela
983.70 €
Do obchodu
Luxusná kuchynská zostava PRADO dodá každej kuchyni žiarivý lesk. Zostava je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD v kombinácii s dvierkami z MDF v troch... Celý popis
Popis
Luxusná kuchynská zostava PRADO dodá každej kuchyni žiarivý lesk. Zostava je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD v kombinácii s dvierkami z MDF v troch farebných variantoch: sivá / krémová extra vysoký lesk, krémová extra vysoký lesk / sivá a biela extra vysoký lesk / sivá.
Skrinky si môžete poskladať v ľubovoľnom poradí podľa vašich predstáv. Má systém tichého zatvárania dvierok a kovové úchyty. Dolné skrinky základnej zostavy sú dodávané vrátane pracovnej dosky a dolnej lišty, drezová skrinka bez pracovnej dosky. Šírka hornej a spodnej zostavy je 2,6 m.
Odporúčame dokúpiť univerzálny kuchnská drez LAY ON.
Farbu zostavy zvoľte vo variantoch produktu.
Dĺžka zostavy:
260 cm
Farba:
sivá / krémová extra vysoký lesk
krémová extra vysoký lesk / sivá
biela extra vysoký lesk / sivá
Materiál:
dvierka: MDF lakovaná
korpus: DTD laminovaná
Rozmery:
Šírka hornej a spodnej zostavy: 2,6 m
Rozmery spodných skriniek (VxH): 86 x 52 cm
Rozmery jednotlivých horných skriniek (ŠxHxV): 80/60/40 x 31 x 71 cm
Vrátane pracovnej dosky (okrem drezovej skrinky), bez drezu
Hrúbka pracovnej dosky: 28 mm
Dodávané bez dekorácií a spotrebičov
Dodávané v demonte
Hmotnosť:
199 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HĹBKA | 52 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| HMOTNOSŤ | 199 kg |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| OBSAH SETU | Pracovná doska |
| OBSAH SETU | Spodná lišta |
| OBSAH SETU | 4x horná skrinka |
| OBSAH SETU | 4x spodná skrinka |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 71 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 52 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 86 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 199000.000g |