Kuchynská linka PERLA 260 Halmar Dub sonoma
432.80 €
Do obchodu
Moderná kuchynská linka PERLA 260 sa hodí do každej domácnosti. Je vyrobená z kvalitnej laminátovej dosky v dvoch farebných variantoch: dub sono / biela a dub... Celý popis
Popis
Moderná kuchynská linka PERLA 260 sa hodí do každej domácnosti. Je vyrobená z kvalitnej laminátovej dosky v dvoch farebných variantoch: dub sono / biela a dub artisan / sivá.
Kuchynská linka je dodávaná s pracovnou doskou o sile 28 mm (okrem drezovej skrinky). Dub sonoma s doskou v pieskovo farbe, dub artisan / sivá s doskou v dekore dub wotan.
Kuchynská linka je dodávaná bez drezu a spotrebičov.
Farba:dub sonoma / biely korpus / piesková doskadub artisan / tmavosivá / korpus dub artisan / doska dub wotan
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Dĺžka zostavy: 260 cm
Šírka horných skriniek: 260 cmŠírka spodných skriniek: 200 cm
Zostava obsahuje (šírka x hĺbka x výška):- úzka skrinka so zásuvkami: 40 x 45 x 85 cm- široká spodná skrinka: 80 x 45 x 85 cm- skrinka pod drez: 80 x 45 x 85 cm- závesná skrinka nad digestor: 60 x 31 x 40 cm- úzka závesná skrinka: 40 x 31 x 57 cm- široká závesná skrinka so sklenenými dvierkami: 80 x 31 x 57 cm- široká závesná skrinka: 80 x 31 x 57 cm- kuchynská doska
Hmotnosť:126 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Dub artisan |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 126 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 40 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| OBSAH SETU | Pracovná doska |
| OBSAH SETU | Spodná lišta |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka |
| OBSAH SETU | 4x horná skrinka |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 85 cm |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 45 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 126000.000g |