Kuchynská linka NOVA PLUS 240 Tempo Kondela Dub sonoma
761.00 €
Do obchodu
Kuchynská linka NOVA PLUS v trendovom prevedení vnesie teplo do vašej kuchyne. Je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD v dvoch farebných variantoch: dub... Celý popis
Popis
Kuchynská linka NOVA PLUS v trendovom prevedení vnesie teplo do vašej kuchyne. Je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD v dvoch farebných variantoch: dub sonoma / biela a dub sonoma.
Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia pracovnej dosky aj univerzálneho drezu LAY ON.
Farbu kuchynskej zostavy zvoľte vo variantoch produktu.Dĺžka zostavy: 240 cmFarba: dub sonoma / bieladub sonomaMateriál: DTD laminovanáRozmery:Šírka hornej zostavy: 240 cmŠírka spodnej zostavy: 180 cmRozmery 011-VH (ŠxHxV): 60x32x35 cmRozmery 014-OH (ŠxHxV): 80x32x70 cmRozmery 009-OH (ŠxHxV): 60x32x70 cmRozmery 005-OH (ŠxHxV): 40x32x70 cmRozmery 060-OS (ŠxHxV): 80x51x83 cmRozmery 058-OS (ŠxHxV): 60x51x83 cmRozmery 054-OS (ŠxHxV): 40x51x83 cmS kovovými úchytkami
Horná digestorovou skrinka 1dv NOPL-011-VH je s dvierkami, ktoré sa otvárajú vyklápaním nahor. Dvierka zdobia praktická kovová úchytka.
Horná skrinka 2dv NOPL-014-VH je s dvoma dvierkami, ktoré sa otvárajú pomocou kovových úchytov. Vnútorný priestor je policou rozdelený na dva odkladacie priestory.
Horná skrinka 2dv NOPL-009-OH je s dvoma dvierkami so sklom, ktoré sa otvárajú vyklápaním nahor. Dvierka zdobia praktická kovová úchytka. Pod výklopnými dvierkami nájdete jednu policu.
Horná skrinka 40 1dv NOPL-005-OH s dvierkami je rozdelená dvoma policami na tri odkladacie priestory. Skrinka je v pravom prevedení, dvierka sa pomocou kovovej úchytky otvárajú do pravej strany.
Spodná skrinka 80 2dv NOPL-060-0S je s dvoma dvierkami. Vnútorný priestor je jednou policou rozdelený na dve odkladacie plochy. Dvierka sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.
Spodná šuplíková skrinka 60 NOPL-058-OS je s tromi zásuvkami. Dva šuplíky sú plytšie a jeden je hlbší. Šuplíky sa otvárajú pomocou kovových úchytov.
Spodná skrinka NOPL-054-OS je s jednými dverami. Vnútorný priestor je jednou policou rozdelený na dve odkladacie plochy. Dvierka sa otvárajú pomocou kovovej úchytky. Dvierka skrinky otvárajú do pravej strany.
Dodávané bez drezu, možnosť drez doobjednaťDodávané v demonteSkrinky ku kuchyni NOVA PLUS sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovnú dosku v prevedení granit antracit v hrúbke 38 mm je možné doobjednať.Hmotnosť: 144,7 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 51 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 240 cm |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 180 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka |
| OBSAH SETU | 4x horná skrinka |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 70 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 144,7 kg |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 32 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 51 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 83 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 144700.000g |