Kuchynská linka MARIJA 200 Halmar Biela
311.80 €
Do obchodu
Kuchynská zostava MARIJA je vhodná do moderných interiérov domácností. Je vyrobená z kvalitných laminátových dosiek v dvoch barených variantoch: dvierka... Celý popis
Popis
Kuchynská zostava MARIJA je vhodná do moderných interiérov domácností. Je vyrobená z kvalitných laminátových dosiek v dvoch barených variantoch: dvierka skriniek sú vo farbe vanilka alebo biela lesk, korpus dub sonoma. Drezová skrinka sa dodáva bez pracovnej dosky a bez drezu. Súčasťou kuchynskej zostavy je aj kuchynská doska v bielej farbe o sile 28 mm.
Kuchynskú linku dodávame bez spotrebičov a drezu.
Farba:
vanilka / dub sonoma
biela lesk / dub sonomaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Dĺžka zostavy: 200 cm
Šírka horných skriniek: 200 cm
Šírka spodných skriniek: 140 cm
Zostava obsahuje (šírka x hĺbka x výška):
- spodná skrinka pod drez: 80 x 44,8 x 82 cm
- spodná skrinka so zásuvkou: 60 x 44,8 x 82 cm
- široká závesná skrinka: 80 x 29,8 x 60 cm
- závesná skrinka: 60 x 29,8 x 60 cm
- závesná skrinka nad digestor: 60 x 29,8 cm (dĺžka x hĺbka)
- kuchynská doska
Hmotnosť:
87 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 87 kg |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 82 cm |
| OBSAH SETU | 2x spodná skrinka |
| OBSAH SETU | Pracovná doska |
| OBSAH SETU | Spodná lišta |
| OBSAH SETU | 3x horná skrinka |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 140 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 29,8 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 44,8 cm |
| HĹBKA | 44,8 cm |
| HĹBKA | 29,8 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 97200.000g |