Kuchynská linka DARIA 240 Halmar Antracit / dub craft
309.90 €
Do obchodu
Kuchynská linka DARIA 240 o dĺžke 240 cm ponúkame v troch farebných variantoch: antracit/dub craft, dub craft/antracit a dub sonoma/biela. Zostava sa skladá... Celý popis
Popis
Kuchynská linka DARIA 240 o dĺžke 240 cm ponúkame v troch farebných variantoch: antracit/dub craft, dub craft/antracit a dub sonoma/biela.
Zostava sa skladá z horných a spodných skriniek. Šírka horných skriniek je 2,4 m. Spodné skrinky majú spolu šírku 1,8 m (bez rozmeru sporáka).
Spodné skrinky (okrem drezovej) sú dodávané s pracovnou doskou vo farbe antracit s hrúbkou 28 mm. Všetky spodné skrinky sú dodávané so spodnou lištou. Drezová skrinka sa dodáva bez pracovnej dosky a bez drezu.
Dĺžka zostavy: 240 cm
Farba:antracit (korpus) / dub craft (dvierka)dub craft (korpus) / antracit (dvierka)dub sonoma (korpus) / biela (dvierka)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka horných skriniek: 2,4 mšírka spodných skriniek: 1,8 mhĺbka horných skriniek: 31,9 cmhĺbka spodných skriniek: 46,9 cmhĺbka spodných skriniek s položenou pracovnou doskou: 60 cm
Kuchynská zostava obsahuje (šírka x hĺbka x výška):- spodná skrinka pod drez: 80 x 46,9 x 82 cm- široká spodná skrinka s dvierkami a zásuvkou: 100 x 46,9 x 82 cm- široká závesná skrinka: 80 x 31,9 x 60 cm- závesná skrinka: 60 x 31,9 x 60 cm- úzka závesná skrinka: 40 x 31,9 x 60 cm- skrinka nad digestor: 60 x 31,9 cm (dĺžka x hĺbka)- kuchynská doska
Hmotnosť: 125 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Dub craft |
| DEKOR | Antracit |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 125 kg |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 46,9 cm |
| HĹBKA | 31,9 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 240 cm |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 180 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 46,9 cm |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 82 cm |
| OBSAH SETU | 2x spodná skrinka |
| OBSAH SETU | Pracovná doska |
| OBSAH SETU | Spodná lišta |
| OBSAH SETU | 4x horná skrinka |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31,9 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit / dub craft |
| Hmotnosť | 125700.000g |