Kuchynská linka AMANDA 260 Halmar Akácie škorica / Priede arden
362.10 €
Do obchodu
Kuchynská linka AMANDA je vhodná do všetkých domácností. Kuchynská linka je vyrobená z kvalitného lamina v dvoch farebných variantoch: akácia škoricová alebo... Celý popis
Popis
Kuchynská linka AMANDA je vhodná do všetkých domácností. Kuchynská linka je vyrobená z kvalitného lamina v dvoch farebných variantoch: akácia škoricová alebo akácia škoricová / priede arden. Korpus je v dekore wenge.
Súčasťou kuchynskej zostavy je aj kuchynská doska v dekore žula o sile 28 mm.
Kuchynskú linku dodávame bez spotrebičov a drezu.
Farba:akácia škoricováakácia škoricová / priede arden
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Dĺžka zostavy:
260 cm
Šírka horných skriniek: 260 cm
Šírka spodných skriniek: 200 cm
Zostava obsahuje (dĺžka x hĺbka x výška):
- široká spodná skrinka pod drez: 80 x 45 x 85 cm
- úzka spodná skrinka so zásuvkami: 40 x 45 x 85 cm
- široká spodná skrinka: 80 x 45 x 85 cm
- široká závesná skrinka: 80 x 31 x 57 cm
- úzka závesná skrinka: 40 x 31 x 57 cm
- skrinka nad digestor: 60 x 31 x 57 cm
- široká sklenená skrinka: 80 x 31 x 57 cm
- kuchynská doska
Hmotnosť:
140 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| DEKOR | Wenge |
|---|---|
| DEKOR | Akácia |
| DEKOR | Priede arden |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 57 cm |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 140 kg |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 260 cm |
| ŠÍRKA SPODNÝCH SKRINIEK | 200 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Nie |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 60 cm |
| HĹBKA SPODNÝCH SKRINIEK | 45 cm |
| OBSAH SETU | Pracovná doska |
| OBSAH SETU | Spodná lišta |
| OBSAH SETU | 3x spodná skrinka |
| OBSAH SETU | 4x horná skrinka |
| VÝŠKA SPODNÝCH SKRINIEK | 85 cm |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| HĹBKA HORNÝCH SKRINIEK | 31 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 57 cm |
| VÝŠKA HORNÝCH SKRINIEK | 44 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Akácie škorica / Priede arden |
| Hmotnosť | 140000.000g |