Kuchynská linka ALINA 240 Halmar
447.80 €
Do obchodu
Moderná kuchynská linka ALINA 240 má celkovú šírku 240 cm. Je dodávaná bez spotrebičov a drezu. Kuchyňa ALINA 240 obsahuje 28 mm silnú pracovnú dosku v tmavo... Celý popis
Popis
Moderná kuchynská linka ALINA 240 má celkovú šírku 240 cm. Je dodávaná bez spotrebičov a drezu.
Kuchyňa ALINA 240 obsahuje 28 mm silnú pracovnú dosku v tmavo šedej farbe. Drezová skrinka sa dodáva bez pracovnej dosky.
Predné strany skriniek sú vo farebnej kombinácii: dub artisan a čierna. Korpus je v dekore dub artisan. Šuplíky disponujú plynovými piestami a kovovými úchytkami. Súčasťou zostavy sú skrinky, bez ktorých sa žiadna kuchynská linka nezaobíde.
Zostava obsahuje: 4x horná skrinka a 3x spodná skrinka - z toho 2x s pracovnou doskou, drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky.
Farba:dub artisan / čierna / tmavo šedá
Materiál:DTD / sklo / kov
Rozmery:šírka: 240 cm
hrúbka pracovnej dosky: 28 mm
Hmotnosť:149 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| DEKOR | Dub artisan |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| ŠÍRKA HORNÝCH SKRINIEK | 240 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZATVÁRANIA | Áno |
| DREZ SÚČASŤOU | Nie |
| HRÚBKA PRACOVNÉ DOSKY | 2,8 cm |
| HMOTNOSŤ | 149 kg |
| Hmotnosť | 148800.000g |