Korpus šatníkové skrine FLEX K7 Halmar Biela
353.10 €
Do obchodu
Modulárny šatníkový systém FLEX je skvelým riešením pre ľudí, ktorí ocenia funkčnosť a flexibilitu pri zariaďovaní interiéru. Vďaka tomu, že sa systém FLEX... Celý popis
Popis
Modulárny šatníkový systém FLEX je skvelým riešením pre ľudí, ktorí ocenia funkčnosť a flexibilitu pri zariaďovaní interiéru. Vďaka tomu, že sa systém FLEX skladá zo samostatných modulov, je možné všetko konfigurovať tak, aby maximálne vyhovovalo individuálnym potrebám a preferenciám.Jednou z najväčších výhod modulových šatníkových skríň je možnosť voľby farieb čiel a korpusov. Vďaka tomu si každý môže vytvoriť kus nábytku, ktorý bude dokonale ladiť s jeho vkusom a dekorom miestnosti.Modulárne skrine navyše umožňujú optimálne využitie dostupného priestoru. Vďaka rôznym veľkostiam a tvarom komponentov je možné ich ľubovoľne usporiadať a vytvoriť tak praktické a funkčné riešenie úložných priestorov.Korpus skrine FLEX K7 je vyrobený z laminovanej DTD v dvoch farebných variantoch: biela a dub artisan. Korpus disponuje množstvom menších i väčších políc, šatníkových tyčí a dvoma šuplíkmi.Vyberte z našej ponuky ďalšie komponenty zo zostavy FLEX.Farba:bieladub artisanVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:laminovaná DTDRozmery:šírka: 150 cmhĺbka: 54 cmvýška: 238 cmHmotnosť:122 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 54 cm |
| DEKOR | Dub artisan |
| HMOTNOSŤ | 122 kg |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 238 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 122000.000g |