KONDELA Vivat New Typ 3 botník (skrinka na topánky) dub sonoma / biela
125.00 €
Do obchodu
Botník Vivat New Typ 3 od značky Kondela je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej predsene. S jeho pomocou udržíte svoje topánky... Celý popis
Popis
Botník Vivat New Typ 3 od značky Kondela je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každej predsene. S jeho pomocou udržíte svoje topánky usporiadané a predsieň čistú. Botník je vyrobený z aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou…
Parametre
| HĹBKA | 28 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 26 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0668 m3 |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 152 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vivat New Typ 3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma / biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |