KONDELA Vinita servírovací stolík na kolieskach čierna / dub svetlý
95.00 €
Do obchodu
Servírovací stolík na kolieskach Vinita v čiernej a svetlo dubovej farbe je moderným doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Tento produkt značky Kondela je... Celý popis
Popis
Servírovací stolík na kolieskach Vinita v čiernej a svetlo dubovej farbe je moderným doplnkom do každej kuchyne alebo jedálne. Tento produkt značky Kondela je vyrobený z aglomerovaného materiálu, konkrétne laminovanej DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Stolík má…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| ŠÍRKA | 78 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14.5 kg |
| VÝŠKA | 82 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 43 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0846 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vinita |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / dub svetlý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | kov / DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| VÝHODY PRODUKTU | kolieska s brzdami |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | tri poličky |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / dub svetlý |
| MATERIÁL | kov / DTD |