KONDELA Vinet šatníkový organizér prírodná
79.00 €
Do obchodu
Praktický šatníkový organizér VINET si zamilujú hlavne tí, ktorých nebaví neustále skladať oblečenie. S týmto skvostom jednoducho oblečenie zavesíte na... Celý popis
Popis
Praktický šatníkový organizér VINET si zamilujú hlavne tí, ktorých nebaví neustále skladať oblečenie. S týmto skvostom jednoducho oblečenie zavesíte na vešiakovú tyč a tak bude pripravené čakať na ďalšie použite. Na police si môžete organizovane poukladať pár vecí alebo boxy, či doplnky. Vyrobený…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0548 m3 |
| VÝŠKA | 140 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vinet |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | prírodná |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | lakovaný bambus |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 7 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | áno |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | prírodná |
| MATERIÁL | lakovaný bambus |