KONDELA Vilar DA6 trojdverová komoda so zásuvkami dub lefkas
469.00 €
Do obchodu
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je trojdverová komoda so zásuvkami VILAR DA6. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 175x47x89 cm, výška spodného... Celý popis
Popis
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je trojdverová komoda so zásuvkami VILAR DA6. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 175x47x89 cm, výška spodného priestoru od podlahy je 15 cm. Stabilitu jej dávajú pevné drevené nohy a o otváranie sa postarajú dizajnové kovové úchytky. Komoda ponúka úložný…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 75.75 kg |
| HĹBKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1794 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 89 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vilar DA6 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub lefkas |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| OPIERKY RÚK | áno |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | do ľava aj do prava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub lefkas |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |