KONDELA Vilar DA1 dvojdverová šatníková skriňa sosna biela
455.00 €
Do obchodu
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je dvojdverová šatníková skriňa VILAR DA1. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 125x57x196 cm, výška spodného priestoru... Celý popis
Popis
Jedným z komponentov nádherného sektorového nábytku je dvojdverová šatníková skriňa VILAR DA1. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 125x57x196 cm, výška spodného priestoru od podlahy je 15 cm. Stabilitu jej dávajú pevné drevené nohy a o otváranie sa postarajú dizajnové kovové úchytky. Skriňa ponúka úložný…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2135 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 125 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÝŠKA | 196 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 93.75 kg |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vilar DA1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | borovica |
| FARBA (SLOVNE) | sosna biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 5 |
| POČET SEKCIÍ | 1 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | nie |
| FARBA | sosna biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |