KONDELA Vesna servírovací stolík na kolieskach čierna / chrómová
95.00 €
Do obchodu
Servírovací stolík VESNA je praktický stolík s dvomi odkladacími plochami a stojanom na flaše. Konštrukcia je vyrobená z kovu vo farbe chrómu. Odkladacie... Celý popis
Popis
Servírovací stolík VESNA je praktický stolík s dvomi odkladacími plochami a stojanom na flaše. Konštrukcia je vyrobená z kovu vo farbe chrómu. Odkladacie plochy sú vyrobené z čierneho skla. Nosnosť jedného skla je 3,5 kg. Stolík stojí na štyroch pochrómovaných kolieskach, vďaka ktorým je ľahko…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 7 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 72 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0431 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vesna |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | chrómová |
| FARBA (SLOVNE) | čierna / chrómová |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | sklo |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | sklo / kov |
| VÝHODY PRODUKTU | ľahká manipulácia vďaka kolieskam |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna / chrómová |
| MATERIÁL | sklo / kov |