KONDELA Trio 2D4S dvojdverová komoda so zásuvkami biela / dub craft zlatý
259.00 €
Do obchodu
Tento produkt je dvojdverová komoda so zásuvkami Trio 2D4S od renomovanej značky Kondela. Jej moderný vzhľad a svetlá farba sú ideálne pre každý interiér.... Celý popis
Popis
Tento produkt je dvojdverová komoda so zásuvkami Trio 2D4S od renomovanej značky Kondela. Jej moderný vzhľad a svetlá farba sú ideálne pre každý interiér. Komoda je vyrobená z kvalitného aglomerovaného materiálu - laminovanej DTD, ktorý je známy svojou odolnosťou a dlhou životnosťou.
Parametre
| VÝŠKA | 93.5 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 68 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| HĹBKA | 45 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1353 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Trio 2D4S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub craft zlatý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | PUSH-UP systém, ABS hrany |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POČET POLIČIEK | 2 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| POČET SKRINIEK | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 4 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | biela / dub craft zlatý |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |