KONDELA Toronta F štvordverová šatníková skriňa dub wotan
329.00 €
Do obchodu
Štvordverová šatníková skriňa TORONTA F môže svojou prítomnosťou potešiť aj Váš interiér. Ponúka bohatý úložný priestor. Vnútri ukrýva vešiakovú tyč a v... Celý popis
Popis
Štvordverová šatníková skriňa TORONTA F môže svojou prítomnosťou potešiť aj Váš interiér. Ponúka bohatý úložný priestor. Vnútri ukrýva vešiakovú tyč a v spodnej časti skrine je polica. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 102,8x56x197,2 cm. Hrúbka materiálu na korpuse je 16 mm, na dvierkach 19 mm. Sektorový…
Parametre
| HĹBKA | 56 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 102.8 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1702 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 84 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 197.2 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Toronta F |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub wotan |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 4 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 1 |
| POČET SEKCIÍ | 2 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP DVERÍ / DVIEROK | krídlové |
| TYP SKRINE | šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | nie |
| FARBA | dub wotan |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |