KONDELA Topaz jedálenské kreslo čierna
139.00 €
Do obchodu
Užívajte si spoločné chvíle s rodinou či pri dobrom filme s dizajnovým kreslom TOPAZ. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 56x53,5x79 cm. Dokonalý komfort pri sedení... Celý popis
Popis
Užívajte si spoločné chvíle s rodinou či pri dobrom filme s dizajnovým kreslom TOPAZ. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 56x53,5x79 cm. Dokonalý komfort pri sedení Vám zaručí ekokoža Deluxe, ktorou je potiahnuté celé kreslo. Ekokoža ako aj kovové nožičky sú v čiernom prevedení, čo robí kreslo ľahko…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 53.5 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1555 m3 |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Topaz |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 41 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Deluxe |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | ekokoža / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | ekokoža / kov |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |