KONDELA Togos šatníková skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom dub welington
719.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom Togos - dub welington je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej vzhľad... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa s posuvnými dverami a zrkadlom Togos - dub welington je moderným a praktickým kusom nábytku, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jej vzhľad je jednoduchý a elegantný, čo podčiarkuje tmavá farba dubu welington. Skriňa je vyrobená z laminovanej DTD, čo je aglomerovaný materiál…
Parametre
| VÝŠKA | 215 cm |
|---|---|
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 226 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 7 ks |
| ŠÍRKA | 230 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4256 m3 |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Togos |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | dub welington |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / zrkadlo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 2 |
| POLIČKA | áno |
| POČET POLIČIEK | 6 |
| POČET SEKCIÍ | 4 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SKRINE | policovo-šatníková |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | nie |
| ZRKADLO | áno |
| FARBA | dub welington |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / zrkadlo |