KONDELA Togo 2 New obývacia stena s osvetlením orech warmia
759.00 €
Do obchodu
Obývacia stena s osvetlením Togo 2 New - orech warmia je moderným a praktickým doplnkom do každej obývačky. Jej výrobcu, značku Kondela, charakterizuje... Celý popis
Popis
Obývacia stena s osvetlením Togo 2 New - orech warmia je moderným a praktickým doplnkom do každej obývačky. Jej výrobcu, značku Kondela, charakterizuje kvalita a precíznosť spracovania. Tento nábytok je dodávaný v demonte, jeho montáž vyžaduje určitú zručnosť.
Stena je vyrobená…
Parametre
| VÝŠKA | 194 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 304 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3306 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 156 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 48 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Togo 2 New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | orech |
| FARBA (SLOVNE) | orech warmia |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | áno |
| VÝHODY PRODUKTU | LED podsvietenie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | orech warmia |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |