KONDELA Teza jedálenská stolička hnedá / buk
79.00 €
Do obchodu
Pekná moderná jedálenská stolička TEZA zútulní Vašu kuchyňu. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 53x54x83,5 cm. Výška sedu je 47 cm, hĺbka sedu je 40 cm a šírka sedu... Celý popis
Popis
Pekná moderná jedálenská stolička TEZA zútulní Vašu kuchyňu. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 53x54x83,5 cm. Výška sedu je 47 cm, hĺbka sedu je 40 cm a šírka sedu je 42 cm. Pohodlné sedenie zabezpečuje mäkké sedadlo čalúnené v látke hnedej farby. Drevené nohy vo farbe buku krásne ladia a držia…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0922 m3 |
| HĹBKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 83.5 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Teza |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 47 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | hnedá / buk |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | hnedá / buk |
| MATERIÁL | látka / drevo |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |