KONDELA Teyo 3D2S trojdverová komoda dub sonoma / biela
149.00 €
Do obchodu
Komoda TEYO 3D2S nádherne oživí a zariadi izby Vašich ratolestí. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 123x34x85 cm. Je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD... Celý popis
Popis
Komoda TEYO 3D2S nádherne oživí a zariadi izby Vašich ratolestí. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 123x34x85 cm. Je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD (drevotriesková doska). Jemná farebná kombinácia dubu sonoma s bielou dodáva nábytku nadčasovosť. Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0987 m3 |
| ŠÍRKA | 123 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 45 kg |
| HĹBKA | 34 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Teyo 3D2S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma / biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 2 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | dub sonoma / biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |