KONDELA Terkan barová stolička čierna
79.00 €
Do obchodu
Máloktorá stolička môže konkurovať barovej stoličke TERKAN. Oblečená v elegantnej čiernej látke a utvorená s mohutnou kovovou konštrukciou rovnakej farby Vás... Celý popis
Popis
Máloktorá stolička môže konkurovať barovej stoličke TERKAN. Oblečená v elegantnej čiernej látke a utvorená s mohutnou kovovou konštrukciou rovnakej farby Vás určite nesklame. Rozmery stoličky majú (ŠxHxV): 47,5x51x84-105 cm, pričom výška sedu je nastaviteľná v rozmedzí 62-73 cm a hĺbka sedu je 35…
Parametre
| HĹBKA | 51 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 14 kg |
| ŠÍRKA | 47.5 cm |
| VÝŠKA 2 | 105 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1215 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 84 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Terkan |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 84 - 105 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 35 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 62 |
| VÝŠKA SEDADLA 2 (CM) | 73 |
| VÝŠKA SEDADLA OD - DO (CM) | 62 - 73 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | čierna |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | kov |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / kov |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | otočné sedadlo, nastavenie výšky |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pevná konštrukcia |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | čierna |
| MATERIÁL | látka / kov |