KONDELA Tegra Typ 2 jedálenská stolička zelená / čierna
49.00 €
Do obchodu
Moderná jedálenská stolička TEGRA TYP 2 je ideálnym pomocníkom do modernej aj klasickej domácnosti. Vyniká svojím netradičným štýlom a elegantným dizajnom.... Celý popis
Popis
Moderná jedálenská stolička TEGRA TYP 2 je ideálnym pomocníkom do modernej aj klasickej domácnosti. Vyniká svojím netradičným štýlom a elegantným dizajnom. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 37x53x86 cm. Výška sedu je 45 cm a hĺbka sedu je 40 cm. Na jej výrobu boli použité kvalitné materiály, ako sú kov…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 4 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 53 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1815 m3 |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 4.25 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ZNAČKA | KONDELA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tegra Typ 2 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 40 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 90 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | zelená / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | plast |
| MATERIÁL (SLOVNE) | plast / kov |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru aj exteriéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | barová |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | zelená / čierna |
| MATERIÁL | plast / kov |